Home » Reklama » Zwiększ zyski swojej firmy

Zwiększ zyski swojej firmy

W świecie mocnej konkurencji i wysokich wymagań trudno uzyskać satysfakcjonujące wyniki dla swojego biznesu. Agresywna reklama i obniżanie cen do progu opłacalności może powodować spadek rentowności przedsięwzięcia zamiast przynosić oczekiwane efekty.

program lojalnościowy LUMOZamiast walczyć zaciekle o nowego klienta, może warto przenieść dostępne środki w kierunku zatrzymania przy sobie już istniejącego? Wiele firm stosuje w tym celu programy lojalnościowe Lumo, mające na celu skłonienie konsumenta do kupowania większej ilości produktów tym samym miejscu, oferując w zamian obiecujące promocje na swoje produkty i usługi. Program lojalnościowy powoduje przywiązanie interesanta do marki.

Działania jakie możemy podjąć w tym wypadku to przykładowo, karty stałego klienta dla często nas odwiedzających, które przy okazaniu dają petentowi pewien mały rabat, bądź naliczanie punktów za nabycie naszych usług, które mogą zostać wykorzystane na zakup innych rzeczy w naszym sklepie. Taki konsument nie dość, że czuje się związany z nami poprzez stosowany program lojalnościowy, regularnie zaopatrując się w nasze wyroby, poleca również ofertę naszej firmy swoim znajomym.

Poprzez tego rodzaju chwyt marketingowy dorabiamy się nie tylko stałego nabywcy, ale uzyskujemy też reklamę i rozgłos stosunkowo tanim kosztem, przy zdecydowanie wyższych zyskach. Koszt to w końcu tylko ułamek ceny sprzedawanego produktu bądź predefiniowane upominki dla klienta. Jak widzimy, programy lojalnościowe stanowią atrakcyjną dla naszego interesu formę reklamy. Warto przemyśleć taką opcję zanim zaczniemy brać pod uwagę inne rodzaje możliwości marketingowych.

,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*