Home » Podróże » Zimowy wyjazd? Proponujemy wycieczki do Gruzji

Zimowy wyjazd? Proponujemy wycieczki do Gruzji

Kiedy w kraju pada deszcz zamiast śniegu, zima zamienia się w listopad i styczniowi daleko od ślicznej pocztówki zimowego, zakopanego w śniegu miasteczka, najczęściej mamy uciec gdzieś w jakieś ciekawsze miejsce.

Gruzja wycieczkiPo co męczyć się wśród ubłoconych ulic i dołować się drzewami ogołoconymi z liści, ale nie nieprzysypanymi śnieżną kołderką? Nie ma sensu się dołować. Co może rozwiązać nasze problemy? Cóż, myślę, że chyba nikt nie obraziłby się za pomysł wycieczki do Gruzji.

To da się zrobić! I nie jest to tylko opcja dla bogaczy. Zimą Gruzja może być interesująca, latem nie jest dla każdego. Dzieje się tak z powodu upałów, wilgoci i bardzo wysokich temperatur, które utrudniają zwiedzanie. Nie wszyscy lubią poznawać nowe miejsca w momencie, kiedy leje się z nich pot i nie mogą zrobić kroku dalej, bo wydaje im się, że zemdleją z gorąca.

Poza tym wycieczka do Gruzji zimą może być znacznie tańsza ze względu na brak sezonu turystycznego, obowiązującego wyłącznie na przełomie wiosny i lata. Zimą ludzie najczęściej wybierają narty albo góry i niekiedy zapominają o plażowych kurortach. To ma jeszcze inny plus – będzie po prostu mniej turystów, mniejsze tłumy zawsze sprzyjają efektywnemu i przede wszystkim przyjemnemu zwiedzaniu.

Wakacje w Gruzji mogą nas też zaskoczyć. Dlaczego? Cóż, Gruzini uwielbiają Polaków i spotkamy się tam z przeogromną serdecznością i gościnnością. Przygotujmy się na to, że ktoś zaciągnie nas na wieczorną imprezę – i że alkohol będzie lał się strumieniami aż po świt. Z pewnością tego nie pożałujecie!

Zobacz więcej: CzajkaTravel.pl | Gruzja wycieczki

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*