Home » Zdrowie » Jak wybrać idealną suknię i dodatki ślubne?

Jak wybrać idealną suknię i dodatki ślubne?

Moda ślubna to pojęcie, które zaprząta głowę wszystkim przyszłym Pannom Młodym. Suknie ślubne, buty, makijaż, uczesanie i biżuteria ślubna to główni winowajcy bezsenności u przyszłych Panien Młodych. Największym wyzwaniem dla kobiety jest wybór sukni ślubnej i to właśnie ten element ubioru przyszła Panna Młoda powinna wybierać jako pierwszy. W celu dokonania wyboru warto odwiedzić kilka salonów oferujących suknie ślubne – pozwoli nam to porównać dostępne na rynku oferty. Obsługa salonów ślubnych sprzedała już masę sukien i z pewnością trafnie doradzi, który kolor i fason będzie idealnie pasował do konkretnej klientki. Kolejnym krokiem jest wybór biżuterii i butów ślubnych.

biżuteria ślubna

Wybierając obuwie ślubne należy wziąć pod uwagę wzrost partnera – Panna Młoda w obuwiu i welonie nie powinna być wyższa od swojego wybranka. Buty ślubne muszą być nie tylko piękne ale i też wygodne – tak aby Panna Młoda zdołała przetańczyć w nich całą noc. Panny Młode coraz częściej łamią schematy i do białej lub kremowej sukienki dobierają np. różowe buty i różowy bukiet. W ostatnich latach wyjątkowo dużą popularnością cieszy się kolorowa biżuteria ślubna, a zamiast welonu Panny Młode coraz częściej wybierają fikuśne toczki.

Należy pamiętać, ze moda ślubna to nie tylko suknia, buty i biżuteria ślubna Panny Młodej ale również ubiór Pana Młodego. Para Młoda powinna stanowić zgrany duet dlatego wskazane jest, aby koszula Pana Młodego pasowała kolorystycznie do sukni Panny Młodej. Ta sama zasada tyczy się innych elementów stroju i dodatków (garnitur, smoking, krawat, muszka, kwiat w butonierce itp.).

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*