Home » Moda » Wybór obrączki ślubnej

Wybór obrączki ślubnej

pierścionek zaręczynowy

Obrączka ślubna to pamiątka na całe życie, dlatego warto zwrócić uwagę na to aby nie tylko efektownie wyglądała, ale również idealnie pasowała. Pierwsze na co zwraca osoba kupująca ten rodzaj biżuterii to wzór. Jest to kwestia indywidualna, jednak warto pamiętać, że im wzór jest mniej skomplikowany tym prościej później dokonać ewentualnej zmiany rozmiaru.

Jubiler Warszawa praktycznie do woli będzie mógł zmienić rozmiar pierścionka, który jest jednokolorowy pozbawiony szwów. Kolejnym aspektem jest to z jakiego rodzaju metalu ma być wykonany pierścionek zaręczynowy Warszawa. Tutaj wybór najczęściej oczywiście pada na złoto. Spowodowane jest to tym, że jest to metal trwały, wszechstronny oraz wielokolorowy. Jednak poza złotem można wybrać również srebro, które charakteryzuje się dużą wyrazistością oraz białą barwą. Jednak warto pamiętać, że jest mniej trwałe niż złoto. Innymi metalami, które można wykorzystać przy tworzeniu pierścionka zaręczynowego są platyna oraz tytan, które swą barwą przypominają srebro.

Warto przy tej okazji zaznaczyć, że wiele zakładów jubilerskich prowadzi skup złota Warszawa, przez co cena ich usług może być niższa. Kluczowy przy wyborze obrączki jest również jej rozmiar. Powinien on zostać wybrany dokładnie, tak aby podczas codziennego używania nie uciskała zbyt bardzo palca, ani nie spadała z niego.

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*