Home » Dzieci » Witaj na tym świecie!

Witaj na tym świecie!

Jeszcze nie pojawiło się na świecie, ale już generuje koszty. Zakupy dla noworodka są prawdziwą przyjemnością, ale są też studnią bez dna. Ze stron magazynów dla przyszłych mam uśmiechają się maleństwa w ślicznych śpioszkach. Na zdjęciach można podziwiać nowoczesne wózki , foteliki samochodowe. Producenci farb kuszą pastelowymi kolorami ścian, a producenci mebli kolekcjami specjalnie zaprojektowanymi do pokojów dziecinnych i bawialni.

Kolejną kategorią są producenci tekstyliów dla dzieci, bardzo modnym dodatkiem jest rożek dla niemowląt, prawdziwy must have już w szpitalu. Piękne wzory można obejrzeć na senna-sowka.pl . Do kompletu można dokupić pościel, zasłonki, kocyki, a nawet pieluszki.

Na listach zakupów figurują również chusty do noszenia dzieci, specjalne nosidełka ergonomiczne. Dla wielbicieli gadżetów przygotowano samo bujające i samo trzęsące leżaczki. Zsynchronizowane z uspokajająca muzyką.

Trudną decyzją jest wybór wózka, i pasującego do niego fotelika samochodowego. Trzeba pamiętać, że bez takiego fotelika szpital nie wypisze noworodka do domu. Żeby uprzyjemnić maleństwu drogę do domu, warto fotelik zaopatrzyć w rożek dla noworodka.

Szykując dom na przyjęcie nowego mieszkańca zadbajmy o jasne kolory ścian. Ładne meble. Dla wygody młodej mamy, trzeba zastanowić się nad umeblowaniem na nowo łazienki. Musi się tu teraz zmieścić wanienka niemowlęca, przewijak i półka z kosmetykami dla maluszka.

Również kuchnię czeka mała rewolucja. Musimy znaleźć miejsce na butelki, wyparzacz i podgrzewacz.

Zobacz też: Senna Sówka | Rożek dla noworodka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*