Home » Dom » Nieruchomości – sposób na dochód pasywny

Nieruchomości – sposób na dochód pasywny

Rynek nieruchomości w Krakowie jest bardzo szeroki. Drugie największe miasto w Polsce oferuje mieszkania na sprzedaż lub wynajem, w stanie deweloperskim lub do remontu, umeblowane lub nie. Dobrze wiedzieć jak wykorzystać potencjał tkwiący w rynku krakowskich nieruchomości oraz czy warto kupować nowe mieszkania na Ruczaju.

Kraków - Ruczaj - nowe mieszkania na sprzedażFoto: Ruczaj – nowe mieszkania od dewelopera Salwator – ulica Obozowa

Ruczaj jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Krakowa. Powstałe kompleksy biurowe oraz kampus UJ, ściągają kolejnych mieszkańców, przede wszystkim pracowników korporacji i studentów. Deweloperzy rozpoczęli rozbudowę dzielnicy, pojawiły się nowe mieszkania na Ruczaju oraz ruszyła ich sprzedaż.

Mieszkania deweloperskie w Krakowie to dobra inwestycja. Wczesna decyzja o zakupie nowego mieszkania na powstającym dopiero osiedlu, może przynieść niemałą oszczędność. Mieszkanie w stanie deweloperskim, które następnie będzie odpowiednio urządzone można wynająć. Nowy stan mieszkania i umeblowanie skutecznie zwiększy cenę jaką najmujący zechce zapłacić za wynajem. Trzeba pamiętać, że różnica między czynszem od lokatora, a np. ratą kredytu to zysk właściciela.

Inną z możliwości zarabiania na nieruchomościach jest sprzedaż mieszkań. Mieszkanie można nabyć jako nowe w stanie deweloperskim lub z rynku wtórnego (w stanie do odświeżenia lub kapitalnego remontu). Zakupione mieszkanie warto wykończyć lub wyremontować w wysokim standardzie, używając wysokiej jakości materiałów, przykładając również uwagę do wystroju wnętrza. Wartość tak wykończonego mieszkania zdecydowanie wzrośnie, jak i możliwy zysk uzyskany na sprzedaży mieszkania.

Nowe mieszkania na Ruczaju | http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/ruczaj/karta-informacyjna

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*