Home » Zdrowie » Liposukcja w Krakowie czy warto?

Liposukcja w Krakowie czy warto?

Wygląd jest w dzisiejszych czasach bardzo ważny, szczególnie dla kobiet, które chcą się czuć atrakcyjne w swoim otoczeniu. Tyle, że wygląd to nie tylko drogie kosmetyki na twarzy, ale i nienaganna figura. Dlatego też kobiety przy kości, często szukają skutecznej i szybkiej metody na poprawę sylwetki.

Liposukcja w Krakowie

Interesuje ich na przykład zabieg kosmetyczny polegający na odsysaniu tłuszczu. Ta tak zwana liposukcja Kraków odbywa się jako zabieg kosmetyczny pod znieczuleniem ogólnym, gdzie pod skórę do tkanki tłuszczowej wprowadza się specjalną rurkę, mającą za zadanie rozbić i odessać tkankę tłuszczową z danej części ciała. Liposukcji można poddać zarówno brzuch (chyba najpopularniejsze), uda, pośladki, biodra, ale także na przykład podwójny podbródek, czy tak zwane pelikanki na rękach.

Błędem jest jednak traktowanie odsysania tłuszczu, czyli popularnej liposukcji, jako zamiennika odchudzania, ćwiczeń fizycznych i diety. Odsysanie tłuszczu stosuje się w zupełnie innych przypadkach. O ile standardowe chudnięcie przebiega tak, że tłuszcz traci się równomiernie z całego ciała, o tyle są osoby, które mają problem z nieproporcjonalną sylwetką. Przykładowo, u góry swojego ciała są już bardzo wychudzone (ramiona, barki, piersi i tak dalej), a na dole (biodra, pośladki, uda) tłuszczu jest bardzo dużo. Wtedy właśnie można i nawet powinno się wykonać liposukcję z tych miejsc, by poprawić charakterystykę i wygląd swojej sylwetki.

Podobnież sprawa wygląda po ciąży, kiedy młoda mama po tym okresie ma sporo tłuszczu na dolnych powłokach brzusznych, którego nie sposób zrzucić. Jest to bardzo ważne, by po ciąży i porodzie poczuła się ona ponownie atrakcyjną kobietą, dlatego i dla niej liposukcja jest dobrym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*