Home » Biznes » Kreatywne filmowanie dronem

Kreatywne filmowanie dronem

Nowoczesne technologie pozwalają na uwiecznienie chwil w sposób piękny i oryginalny. Coraz częściej wykorzystywany do tego jest dron. Filmowanie dronem i robienie zdjęć z różnych perspektyw daje niesamowite rezultaty. To idealna wersja dla osób, firm, które chcą być oryginalne i mieć wspaniałą pamiątkę czy reklamę. Wówczas osiągamy filmy całkowicie inne od dotychczas.

Filmowanie dronem czy nawet tylko wykonywanie zdjęć z pomocą drona sprawiają, że uchwycone zostają momenty, które w tradycyjny sposób nie byłyby możliwe do złapania. Dodatkową zaletą jest nietuzinkowa liczba zdjęć. Są one robione automatycznie, dzięki czemu nie są zależne od pracy fotografa. Dzięki systemowi możliwe są zbliżenia, oddalenia, dzięki czemu powstają unikalne fotografie.

Dronem można poruszać się w powietrzu szybko i łatwo. Możliwe jest także w pomieszczeniach bardzo wysokich. Sprzęt dociera nawet do miejsc, gdzie kamerzysta miałby z tym problem. Kraków jest pięknym miastem, gdzie również można wynająć usługę filmowanie dronem – np. od RentGrandfox Kraków czyli firmy świadczącej profesjonalne filmowanie dronem już od pięciuset złotych, choć oczywiście cena zależy od wielkości zlecenia.Więcej o nich na: www.rentgrandfox.pl/dron/

rosnie popyt na filmowanie dronem

Doświadczone i profesjonalne firmy posiadają drony wysokiej jakości. Pozwalające nam czy to na filmy czy zdjęcia wysokiej jakości. Natomiast osoby zajmujące się obsługą zazwyczaj posiadają skończone odpowiednie kursy. Jedną z najciekawszych zalet jest niewysoki koszt. Często jest o wiele niższy niż zwykły kamerzysta i fotograf ze sprzętem. Usługi drona są bardzo popularne i cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w kraju.

, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*